Новини

Міфи та факти в IT

23.08.2016

20 cерпня відвувся захід «Міфи та факти старту в ІТ». Для тих, хто не зміг відвідати захід пропонуємо прочитати дану статтю, в якій викладено  основні  моменти зустрічі.

  3

 

  1. Англійська мова має бути на рівні Upper Intermediate і вище.

Один з кроків працевлаштування – співбесіда, яка має декілька етапів.  Завжди один (а іноді і всі) з них роботодавці проводять англійською мовою. Окрім цього, будь-яка IT-спеціальність потребує постійного спілкування з іноземними замовниками, обробки великого масиву інформації. Англійською мовою написана чи не вся професійна література.

А тестувальники (спеціалісти, які тестують програмне забезпечення та виявляють у ньому помилки), наприклад, ще й працюють з вимогами, інструкціями. Звичайно ж, написані вони теж англійською.

2

 

  1. Уявлення про обмеження щодо віку IT-спеціаліста – хибні. Головне – бажання.

Немає різниці, в якому віці розпочинати кар’єру в IT – у 20 чи 50 років.  Цікаво і те, що люди, які вже мають професійний досвід у своїй сфері, краще розуміють ті чи інші процеси. Вони звикли до щоденної наполегливої праці над собою.

5

 

  1. Не обов’язково мати технічну освіту, щоб працювати в IT-сфері.

Досвід показує, що найкращими тестувальниками, девелоперами і топ-менеджерами в IT-компаніях часто є люди нетехнічних спеціальностей. Власне, щоб стати кваліфікованим фахівцем з тестування програмного забезпечення, достатньо закінчити стаціонарні навчальні чи онлайн-курси.

4

 

  1. Потрібно постійно знаходити і читати професійну літературу.

Постійне самовдосконалення – це обов’язкова складова успішної кар’єри. Якщо людина хоче стати фаховим IT-спеціалістом, має постійно шукати і читати професійну літературу з програмування, тестування тощо. А таких книг – достатньо. Серед них –  «Тестування програмного забезпечення» Сема Канера, Джека Фолка та Енга Кека Нгуена.

 

  1. Гнучкість і плідна праця.

Напрямок тестування програмного забезпечення відчуває потребу у кваліфікованих кадрах. Аби професійно розвиватися, тестувальнику необхідно паралельно здобувати знання з баз даних, операційних систем, комп’ютерних мереж тощо. І якщо людина готова щоденно працювати над собою – успішний старт і кар’єра в IT їй забезпечені.

До речі, QALight відкриває своє представництво і у Львові. На початку вересня тут стартує декілька навчальних курсів.