Новини

Історія успіху. Михайло Сівовна

12.09.2017

pict

Михайло Сівовна – хімік за освітою, який довгий час працював у сфері продажів. У бажанні розвиватися та досягати нових вершин він обрав інформаційні технології, зокрема тестування ПЗ. І розпочав свій шлях із навчання у тренінг-центрі QALight. Свою історію Михайло розповідає сам.

Насправді, про перехід у сферу ІТ я думав вже досить давно, тому багато вільного часу присвячував пошуку інформації в Інтернеті.

Щось знаходив сам, щось радили  друзі-айтішники.  І паралельно  шукав якісні та доступні курси. QALight мені порекомендував друг, який зараз працює в компанії EPAM. Після пробного заняття я одразу ж зрозумів, що xочу вчитися саме тут. Заняття пройшло цікаво, насичено, а головне – не хотілось спати :).

Я розпочав навчання в QALight у лютому 2017 року з курсу  “Базовий модуль тестування”.

Першим блоком було тестування ПЗ.  Я вже мав мінімальний багаж знань, тому навчатися було не дуже складно. Круто,що крім вивчення теорії було досить багато практичних завдань, також була можливість взяти участь і на реальних проектах.

Далі був  SQL. І тут почалися мої безсонні ночі біля комп’ютера. На виконання  деяких  домашок йшов день, а то й доба, однак  сон мене не брав, бо завдання були реально цікавими.

Наступним був  UNIX і мережі.  Паралельно я вже знайшов роботу. Точніше сказати, вона сама мене знайшла )) Я почав працювати на  двох проектах у компанії  EFORB на посаді QA Engineer.  Проводити часу за комп’ютером  я став у два рази більше, оскільки  вдень я працював, а по вечорах  ходив на заняття  в QALight, а решту часу вечорів проводив з домашками по UNIX.   У цьому блоці для мене все було абсолютно новим . Плюс багато чого потрібно було вчити самостійно.

Знання, які  отримав на курсаx з тестування ПЗ я використовую щодня. SQL та UNIX поки що мені не доводилось використовувати, але я радий, що розібрався і “фундамент” вже закладено.

Зараз  проходжу курс “CV”. А після закінчення  «Базового модуля» планую  продовжити навчання  в QALight  на курсах з автоматизації.

Завдяки курсам я нарешті  отримав  роботу, на яку ходжу із задоволенням. Зустрів багато цікавих людей,  які постійно мотивують і вчать нових тонкощів роботи  QA.

Усім, хто ще думає, чи варто переходити у сферу IT, я рекомендую не сумніватися, а діяти. Учням QALight  бажаю  більше мотивації та завзятості як під час навчання, так і при працевлаштуванні.