Новини

Історія успіху. Марта Кіщак

07.08.2017

ккккк

Марта Кіщак – випускниця QALight Lviv і яскравий приклад того, як цілеспрямованість і працелюбність допомагають досягати цілей. Ще під час навчання у тренінг-центрі вона отримала Job Offer і щаслива працювати зі своєю теперішньою командою.

Навчання у QALight Марта почала у листопаді 2016 року, а 6 червня 2017-го вже отримала диплом випускника курсу «Базовий модуль тестування».

«За дипломом я маркетолог, але працювала не за спеціальністю. На той час я розуміла, що ця робота не може задовольнити всі мої бажання, тому виникла потреба рухатись далі.

Про тренінг-центр я дізналася від подруги. Вона розказувала про зустріч з дуже натхненною людиною у своїй справі – Миколою Бобошко, і порадила курси QALight, які якраз розпочали свою діяльність у Львові.

На курс я прийшла з головною метою – структурувати знання, які в мене на той час були, а також вивчити нове, та, звичайно, отримати Job Offer, що в результаті мені й вдалось.

Мені особисто мотивації не позичати – я знала, чого саме я хочу, і що мені для цього потрібно. Але все ж переломний момент у мене був, адже курс триває  шість місяців, і постійно потрібно тримати себе в тонусі, сприймати і засвоювати нову інформацію, що, звичайно, втомлює. Але мені вдалося пройти всі 6 місяців навчання, і не здатись. Чому я, звичайно, дуже рада. Головне, що я отримала – це знання, які мені дуже знадобились.

Я завершила курс «Базовий модуль тестування». І впевнена, що зупинятись на досягнутому не буду, адже постійно потрібно розвиватись, щоб досягати своїх цілей. Порівнюючи себе сьогодні і себе минулорічну, можу з упевненістю сказати, що те, що я зараз маю, вартувала всіх докладених зусиль.

Вакансії я почала моніторити ще на початку курсу, адже хотіла знати, що від мене можуть вимагати. На щастя, я досить швидко пройшла цей “болісний” етап, і отримала оффер після другої ІТ співбесіди у своєму житті. На той час я була трішки далі, ніж на половині навчання на курсах.

Зараз я працюю в українській компанії N-IX. Саме тут я знайшла свою команду та своє місце. І, звичайно, дякую QAlight за цю можливість.

Усім студентам хочу сказати, що важливо вчасно починати пошуки роботи – розмістити резюме, відправити на відкриту вакансію. Проходження співбесід (навіть невдало) – це теж безцінний досвід. Не потрібно затягувати. Завжди знайдуться причини, щоб відкласти це на потім.

Головне бачити мету, а QALight допоможе Вам її досягти!»