Новини

Історія успіху. Денис Конєєв

11.04.2017

Irina_Zhilinskaya_photo_qalight
Денис Конєєв – бакалавр іноземної філології, студент п’ятого курсу Державного Університету Телекомунікацій, свій шлях він починав як системний адміністратор та інженер технічної підтримки. Про тренінг-центр QALight дізнався на конференції «ІТ без кордонів», і з тих пір його життя змінилося, чому сам Денис дуже радий. Зараз Денис ще проходить навчання, але вже отримав бажаний Job Offer. Про свою історію він розповідає сам.

Про тренінг-центр QALight я дізнався від Миколи Бобошко на одній із конференцій, яку відвідував, і мені стало цікаво розвиватися професійно саме тут. Вчитися мені не дуже складно, але дуже цікаво і корисно. Найголовніше, і, мабуть, найскладніше – знаходити час після роботи. Зараз я проходжу базовий курс, але збираюся продовжувати навчання далі на курсах по SQL / ISTQB.

Не дивлячись на те, що я ще у процесі навчання, отримати роботу великих складнощів не склало. Зараз я працюю на позиції автоматизатора-тестувальника програмного забезпечення з мовою C# в українській продуктової IT-компанії з розробки софта для електронного документообігу, бухгалтерії, автоматизації підприємства. Багато розповісти не можу, оскільки ще зовсім недавно прийшов сюди. Але в цілому робота обіцяє бути класною і цікавою. Колектив – супер!

На курсах QALight я отримую знання і навички, які потрібні в моїй практичної діяльності: теоретичні навички з теорії тестування, навички роботи з системою управління базами даних, які мені необхідні в роботі (Oracle/FireBird), дуже в нагоді стали навички з курсу по SQL.

Всім учням тренінг-центру QALight хочу побажати побільше мотивації, нахабства (розумного) і напористості при навчанні та працевлаштуванні. Не забувайте, що ми інженери, і фраза «Воно саме» – не про нас, жити треба за принципом «Зламалося – полагодь».