base-small

Базовий модуль тестування

Дата старту:

11.09.2017

Тривалість:

130 годин

Вечір

Пн

Ср

Пн

19:00 – 22:00

Вт

19:00 – 22:00

Ср

19:00 – 22:00

Чт

19:00 – 22:00

Пт

19:00 – 22:00

Сб

19:00 – 22:00

Нд

19:00 – 22:00

Ціна

15 075 грн

Можлива оплата частинами

Опис курсу:

Базовий модуль в QALight допоможе оволодіти професією тестувальника навіть тим людям, які не мають освіти чи досвіду роботи в IT сфері. Ми не гарантуємо Вам чудесне засвоєння інформації всього за один місяць, як люблять вихвалятися подібними обіцянками безліч «навчальних центрів». У програму базового модуля входить 6 курсів, а це впевнених 6 місяців навчання. Вам потрібно буде наполегливо вчитися, працювати над собою, домашніми завданнями і мінімум через 4 місяці занять (рівно стільки тривають курси тестування, Unix+ мережі та SQL), Ви зможете починати шукати роботу.

Також Ви отримуєте:

diploma

Сертифікат про проходження курсу

plane

Найшвидший старт в IT - сфері

briefcase

Допомога в працевлаштуванні

Програма курсу:

Тестування ПЗ – це невід’ємний процес, який відбувається паралельно з розробкою, що дозволяє кожному члену команди займатися своєю роботою, прискорює процес роботи над продуктом, і найголовніше, забезпечує належний кінцевий результат, максимально наближений до вимог замовника та зручності користувачів. Тестування ПЗ вимагає високої кваліфікації фахівців. Базовий курс тестувальників навчить вас використовувати сучасні інструменти та методології, що застосовуються в тестуванні продукту в українських та міжнародних компаніях.

Практичний SQL – знання SQL дозволяє тестувати програми на більш глибокому рівні. Це не тільки перевірка взаємодії користувача та додатку (gui/monkey testing), але й перевірка логіки та алгоритмів роботи продукту на рівні взаємодії зі сховищем інформації. Також цей курс дозволить створювати велику кількість тестових даних, необхідних при тестуванні безпосередньо в базі даних.

Курси Unix – цей курс дозволить тестувальнику розширити платформену експертизу – працювати не тільки з продуктами, які написані під сімейство ОС Windows, але й з системами розгорнутими на Unix-подібних операційних системах (Linux, FreeBSD, Solaris etc). Рестарт та підняття серверів і “демонів” (аналог сервісів), визначення ролей і розподіл прав доступу, зміна конфігурацій, читання логів, кросплатформене та конфігураційне тестування – все це курс Unix.

Введення в курс «Тестування продуктивності» – курс призначений для вивчення методик проведення тестування продуктивності WEB додатків, проектування тестів, визначення можливостей систем залежно від апаратної архітектури, розробки плану тестування, навчання автоматизації тестування продуктивності з використанням Apache Jmeter.

Як “ПРАВИЛЬНО” скласти резюме та “УСПІШНО” пройти співбесіду! – Метою семінару є щось більше, ніж просто відповіді на всілякі питання, задані на співбесіді. Адже люди різні, питання різні, різні і техніки проведення співбесіди від класичної… до стресової. Та й як Ви розумієте «правильно» не завжди однозначно. Семінар несе в собі більш глибоку мету – закласти розуміння і виробити чіткий настрій, щоб підготувати КОЖНОГО для дійсного проходження співбесіди. Адже, як відомо, отримує пропозицію той, хто виявився найбільш підготовленим і продемонстрував себе як кандидата, що найбільше відповідає вимогам.

Курс “Оцінка часу тестувальників” – в процесі вивчення розпорядку дня, людство прийшло до висновку, що є деякі ключові особливості організації своєї денної діяльності, здатні істотно збільшити ефективність як робочого процесу, так і процесу відпочинку. Особливо корисним втручання в хід робочого дня, буде людям, пов’язаним з такою бурхливого й насиченого діяльністю, як робота у сфері IT, і зокрема, дотримуючись вектору нашої компанії, – з тестуванням ПЗ. Курс «Оцінка часу тестувальників» компанії QALight, озброїть Вас цілим арсеналом умінь, здатних збільшити ефективність Вашого робочого дня тестувальника.

Читати далі

Записатися на курс

Базовий модуль тестування

Залишилися питання? Дзвони!