selenium-small

Автоматизація тестування з використанням Selenium WebDriver

Дата старту:

02.09.2017

Тривалість:

40 годин

Вихідний день

Сб

Нд

Пн

10:00 – 14:00

Вт

10:00 – 14:00

Ср

10:00 – 14:00

Чт

10:00 – 14:00

Пт

10:00 – 14:00

Сб

10:00 – 14:00

Нд

10:00 – 14:00

Ціна

8 400 грн

Можлива оплата частинами

Опис курсу:

 

 

Світ IT самий мінливий з усіх відомих. Зовсім недавно, знаючи основи мови програмування, можна було розраховувати на успішну кар’єру програміста. Але ось минуло трохи часу і вже на позиції молодшого розробника хочуть бачити фахівця і з практичним досвідом використання мови програмування, і з великим досвідом, та й взагалі, супер фахівця.

Те ж саме відбувається і з QA-інженерами. Якщо раніше було достатньо розуміти теорію і бути в змозі знайти баг, то в даний час знання автоматизації стає в один ряд з теорією і практикою з тестування. А на керівні посади взагалі не розглядають кандидатури без знання і розуміння автоматизації тестування. Тому Automation QA зараз є найбільш затребуваною ією і не тільки в Україні, але і в інших країнах.

Школа QALight пропонує курс, орієнтований на студентів як зі знанням мови програмування Java, так і без досвіду в написанні програм. Основна вимога до майбутніх студентів – це розуміння тестування (що таке баг, тест-кейс, як його написати і ін.). Все інше Ви отримаєте на нашому курсі. А саме:

  • Познайомитеся з Джава, навчитеся використовувати цю мову програмування для написання тестів.
  • Створите проект з нуля (бібліотеки, пейдж, тести) (Селен WebDriver, JUnit, робота з БД, робота з Excel).
  • Навчіться запускати тести з використанням Maven.
  • Використовувати CI (Дженкінс) для автоматичного запуску ваших тестів за часом.
  • Проаналізуєте питання з реальних інтерв’ю на автоматизатора. Дізнаєтеся маленькі секрети, на які варто звернути увагу.
  • Запускайте тести з використанням Selenium Grid.

Таким чином, на курсах по Автоматизації в QALight Вам  надається унікальна можливість пізнати логіку автоматизованого тестування яка надалі застосуовується і для веб-додатків, і для десктопних, і для мобільних додатків. Так само Ви отримаєте практичний досвід написання тестів і їх запуску.

Також Ви отримуєте:

diploma

Сертифікат про проходження курсу

plane

Необхідні знання на ринку

briefcase

Допомога в працевлаштуванні

Програма курсу:

Заняття 1. Вступ (знайомство і загальна теорія).

Заняття 2-5. Теорія і практика з ООП і мови Java.

Заняття 6. Знайомство з Селен IDE. Підключення і налаштування  Log4j.

Заняття 7. Знайомство з локаторів (X-Path).

Заняття 8-12. Створення структури фреймворка, базових бібліотек і написання тестів (JUnit).

Заняття 13-15. Знайомство з PageObject і написання проекту, орієнтованого на нього.

Заняття 16. Робота з Excel файлами.

Заняття 17. Робота з Базами даних.

Заняття 18. Безперервна інтеграція (Maven, Jenkins).

Заняття 19. Тестове інтерв’ю на автоматизатора.

Заняття 20. Знайомство з Selenium Grid, Selenide.

Читати далі

Записатися на курс

Автоматизація тестування з використанням Selenium WebDriver

Залишилися питання? Дзвони!

 

Автоматизоване тестування Selenium

Перевірка знань наших студентів – це автоматизований процес, який дозволяє швидко та точно виявити помилки і перевірити глибину ваших знань. Такі системи розроблені не лише для аналізу вивченого матеріалу, а й для широкого кола вжитку, наприклад, при роботі із масштабними системами програмування. Автоматизоване тестування у місті Львів проводиться на базі центру підготовки IT-спеціалістів Qalight. Також, ми вчимо, як саме необхідно розробляти дані системи без помилок. Спеціально розроблені завдання, допоможуть вам не лише практикувати навички, а й навчать не допускати розповсюджених помилок.

Автоматизоване тестування програмного забезпечення розроблене для того, щоб мати можливість перевіряти операційну систему на наявність помилок. Такі операції проводять у сервісних центрах, при роботі із офісною технікою та під час розробки різного плану програм.

Комп’ютерні системи створюють люди. Всі схильні до помилок. Для того, щоб кожен ресурс: база даних, програма тощо, працювали правильно і без помилок, необхідно їх час від часу перевіряти. Системні файли активізуються тоді, коли система їх запитає. Тому, автоматичне тестування необхідне на будь-якому етапі експлуатування оперативних даних.

Selenium автоматизація тестування – це курс лекцій у центрі підготовки ІТ-спеціалістів Qalight , який готує початківців та професіоналів для роботи із багаторівневими автоматизованими комп’ютерними системами, для перевірки помилок та виявлення недоліків.

Слід відмітити. Що Selenium для початківців – це розлогий курс, спеціалізований на широкому базисі інформативності. Наші професіонали доступно та поступово навчатимуть вас усім тонкощам системного автоматизованого тестування. Команда найкращих професіоналів проведуть вас вірними шляхами по захоплюючому світу програмування для того, щоб ви осягнули всю неймовірну глибину знакових систем. Вони всюди: ми відправляємо пошту, дивимось прогноз погоди та просто граємо у гру на комп’ютері чи планшеті.

Selenium з нуля – спеціалізована програма, розроблена нашими професіоналами. Він складається із 18 занять. Під час курсу навчання ви ознайомитесь із теорією, історією та практикою автоматизованого тестування. Навчання за програмою Selenium у центрі підготовки ІТ-спеціалістів відбувається у невеликих групах. Це дає можливість викладачу приділити увагу кожному, звести до мінімуму непоінформованість кожного учасника групи.

Спеціально розроблені методики, дидактичні матеріали та грамотно підібрані програми дозволяють навчати доступно, зрозуміло, давати ґрунтовні знання. Ми зуміємо навчити кожного, хто звернеться до нашого центру. Адже віримо, що майбутнє за нашими електронними друзями.

Уроки Selenium – це не лише базис програмування та основні навички, а й ґрунтовне вивчення ринку, з урахуванням усіх змін, які відбуваються під час навчання. Ми випускаємо компетентних спеціалістів, які мають можливість працювати на базі новітніх операційних програм. Також курси по Selenium в Києві, встигни записатися