coding-small

Основи програмування

Дата старту:

02.09.2017

Тривалість:

годин

Вихідний день

Сб

Нд

Пн

11:00 – 13:00

Вт

11:00 – 13:00

Ср

11:00 – 13:00

Чт

11:00 – 13:00

Пт

11:00 – 13:00

Сб

11:00 – 13:00

Нд

11:00 – 13:00

Ціна

3000 грн

Тренери:

Опис курсу:

Основи програмування – це базові знання для ІТ сфери.

Вивчення курсу йде з нуля.

Також Ви отримуєте:

diploma

Сертифікат про проходження курсів

plane

Базові знання для остаточного вибору напрямку в ІТ-сфері

briefcase

В край необхідні знання в ІТ-сфері

Програма курсу:

Перша лекція – шо таке ООП, його історія, характерні особливості мови Java, історія Java, з чого складаються программи на Java.

Друга лекція – короткий письмовий словарний диктант по зарезервованим словам, установка необхідного програмного забезпечення.

Третя лекція – змінні, робота зі змінними, масиви, робота з масивами, арифметичні операції.

Четверта лекція – операції відносин, операції булевої логіки, короткі логічні операції (оператор if), операції присвоїння, умовні операції.

П’ята лекція – вложені if, багатоланкові if-else, оператор switch, цикли (for, while, do-while), вложені цикли, оператори перехода (break, continue).

Шоста лекція – кратка контрольна по 2-5 лекціях, написання класів, конструкторів и методів, створення об’єктів, посилання в Java, оператор return.

Сьома лекія – поліморфизм, інкапсуляція та наслідування на конкретних прикладах.

Восьма лекція – абстрактний класс, класс Object, пакети та інтерфейс.

Дев’ята лекція – виключення, оброблення виключень, структура try-catch-finally.

Десята лекція – повторення всього пройденого матеріалу, підготовка до екзамену.

Одинадцята лекція – екзамен по всьому курсу.

Дванадцята лекція – багато-поточне програмування.

Читати далі

Записатися на курс

Основи програмування

Залишилися питання? Дзвони!

Курси програмування Львів

Будь-яка операційна система вимагає грамотного та правильного адміністрування. Оскільки, комп’ютерні технології щодня роблять великий крок вперед, ми маємо бути в курсі усіх змін та мати можливість справлятися із вірусами, помилками системи та іншими недоліками.

Курси програмування у місті Львів на базі центру підготовки ІТ-спеціалістів QAlight – це вичерпна програма теорії, практики а розробки програм на основі актуальних систем при роботі з ПК. Ми надаємо ґрунтовні знання та доводимо до автоматизму навички наших студентів.

Шляхом закріплення практичних навичок та постійного контролю роботи учасників тренінгів, наш центр підготовки ІТ-спеціалістів випускає висококваліфікованих фахівців у сфері комп’ютерних технологій.

Курси програмування призначені для широкого кола громадян. Ми розділяємо групи за віком, рівнем поінформованості в даній сфері. Час занять можна обрати індивідуально, тобто так, як зручно вам.

Курси ІТ включають у себе кілька напрямів навчання: базове програмування та адміністрування, розробка програм та бази даних, вивчення мови програмування, аналіз нюансів роботи тої чи іншої операційної системи тощо.

Як бачимо, ми обираємо кілька шляхів навчання. Тому, будь-яка людина має можливість навчатися у нашому центрі. Ми підбираємо програми індивідуально. Ми постійно удосконалюємось та вивчаємо нові аспекти роботи ОС.

Комп’ютерні курси у місті Львів розроблені за останнім словом техніки. Саме технологічне забезпечення дозволяє студентам практикуватись на передових ОС, вивчати класичні та новітні методи програмування.

Як правило, наші заняття поділяються на теоретичну та практичну частини. Справа у тому, що поряд із теорією ми завжди даємо домашні завдання, які мають на меті закріпити вивчене. Тому, виконавши правильно усе, що було задано, ви уже проходите практику програмування.

ISTQB курси у місті Львів – це розширена та базова програма по розробці та тестуванню програм. Ми надаємо актуальні аспекти адміністрування, щоб наші випускники мали можливість будувати достойну кар’єру у престижних корпораціях.

Як правило. Ми маємо можливість надавати рекомендації щодо кожного студента. Також, ми маємо зв’язки із компаніями, які потребують справжніх професіоналів. Прийшовши до нас, ви отримаєте не лише ґрунтовні знання та практичні навички, а й, можливо, гарну роботу.

ІТ курси у Львові готують кваліфікованих фахівців, які у майбутньому будуть розвивати галузь комп’ютерних технологій, піднімати престиж країни на міжнародному ринку. Наш центр закладає основу технологічних концепцій у перспективі.

Компютерні курси Львів

Курси програмістів у місті Львів не лише мають зручну локацію, актуальний для багатьох час проведення занять, а й терплячих та грамотних спеціалістів, які уміють та можуть навчити кожного спілкуватися мовою комп’ютера. Чекаємо вас у нашому офісі, щоб разом подорожувати у захоплюючому світі знакових систем. Приходьте до нас і осягніть всю глибину програмування.