web-small-1

FullStack Web Developer

Інформацію про курс уточнюйте по телефону або відправте заявку.

Опис курсу:

fwd_lviv

Курс FullStack Web Developer

За умови запису на повний курс ціна – 14 250 грн. (замість 15 000 грн.)

Курс FullStack Web Developer дозволить Вам заслужено і обґрунтовано називати себе розробником веб-додатків повного циклу, і найголовніше, влаштуватися на роботу за затребуваним, на сьогоднішній день, профілем. Оскільки ця професія відноситься до IT індустрії, вона володіє такими ж перевагами: постійно розвивається напрямок, висока оплата та перспективна кар’єра.

Чому варто звернути увагу на курс FullStack Web Developer?

Давно вже минув час, коли клієнти контактують з компанією, натрапивши на оголошення в якійсь газетці. Зараз правила гри зовсім інші: пожинають плоди успіху ті, хто виявився швидшим і впевненішим на гребені Інтернет-хвилі.

Тому можна зробити цілком логічний висновок: якщо витратити час і зусилля на освоєння хороших методів та інструментів у вигляді курсів веб-розробки – Ви станете бажаним і затребуваним фахівцем, як для молодих компаній, так і для «акул» сучасного бізнесу.

Звучить дуже просто, але насправді все набагато складніше. Чи ні?..

Компанія QALight володіє всіма необхідними ресурсами для навчання найкращим методам та інструментам веб-розробки навіть абсолютних новачків у цій справі, зібраних в рамках наших курсів зі створення сайтів. Ви станете бойовою одиницею, здатною з нуля створювати веб-додатки в перспективі будь-якої складності. Кажучи це, ми зосереджуємося на трьох основних складових, якими повинен володіти професійний розробник веб-додатків, і які є в розпорядженні наших курсів, спрямованих на розробку сайтів.

Дизайн. Освоївши курс HTML5, CSS3, JavaScript, ознайомившись та розібравши основні концепції створення Sensitive дизайну, Ви будете в змозі реалізувати в мережі стиль та образ компанії-клієнта. Ви навчитеся створювати продукт, який люди будуть запам’ятовувати і впізнавати лише раз глянувши на нього.

Потужний інструментарій. Яким гарним і приємним не був би сайт на вигляд, без належної функціональності йому не стати успішним програмним продуктом. В ході навчання на курсах HTML, CSS, jQuery, MySql, курсу PHP (з нуля) Вам стануть підвладні кращі інструменти для створення веб-додатків.

Якісна реалізація. Метою QALight є навчання інструментам і методам розробки. Адже перш за все, ми прагнемо до ідеї якісного програмного продукту. Саме тому, наш курс зі створення сайтів (в Києві) включає в себе принципи написання підтримуваного коду, і відточування своєї майстерності на практиці. Також Вас чекає концепція об’єктно-орієнтованого програмування, виражена в розробці на PHP, знайомство і освоєння фреймворку Laravel, основи тестування проекту – все, що допоможе Вам стати професіоналом своєї справи.

Процес навчання ретельно продуманий і спланований таким чином, щоб максимально врахувати особливості та труднощі, які можуть виникнути в процесі навчання, навіть у новачків у світі IT. Поступово, під час проходження курсів, ви опануєте HTML, CSS, JavaScript; після отриманих знань і досвіду в цих навичках, ми підготували для Вас наступний етап, це буде найкращим курсом PHP у Львові, а також jQuery, MySQL та інші принади веб-розробки. Зрештою, настане момент, коли Ви зрозумієте, що Вам підвладний весь процес створення веб-додатків: від верстки до реалізації складного функціоналу і тестування.

QALight пишається тим, що вирішальним фактором повноцінного навчання цієї професії є не закінчення курсів HTML, а досягнення Вами належних знань необхідного рівня. А якщо взяти до уваги можливість знижок, розіграшів, гнучку систему оплати, реферальні програми ну і нарешті, чай, кава, печиво в перервах між навчанням, – то сумнівів і запитань, чому слід обрати саме QALight залишатися не повинно.

Також Ви отримуєте:

diploma

Сертифікат про проходження курсу

plane

Необхідні знання для ІТ - сфери

plane

Допомога в працевлаштуванні

Програма курсу:

1. Веб-дизайн і розробка на основі HTML5 і CSS3. Тут ви освоїте практичні навики роботи з сучасними версіями HTML5 і CSS3. Це базовий курс для тих, хто вирішив створювати універсальні ресурси, що працюють в Інтернеті.

2. Вивчення основ JavaScript на практичних прикладах створення динамічних елементів сторінки. Цей курс —  другий етап повного курсу «FullStack FrontEnd Development».

3. Вивчення мови програмування PHP шляхом побудови власної системи управління контентом.

4. FullStack розробки на фреймворку Laravel. За останні пару років Laravel став найпопулярнішим PHP-фреймворком. Роботодавці вимагають навички роботи з ним. Laravel — чистий і стильний фреймворк для веб-розробки на PHP. Він звільнить вас від заплутаного коду і допоможе вам створити прекрасні програми, використовуючи простий, виразний синтаксис.

Читати далі

Записатися на курс

FullStack Web Developer

Залишилися питання? Дзвони!

Курси web-розробки